STAR WARS(:

Niečo o 5. časti STAR WARS

Publikované 15.02.2017 v 15:18 v kategórii _ABOUT_part_5, prečítané: 36x

5. časť : IMPERIUM VRACIA UDER Rebeli sa ukrývajú pred Impériom na ľadovej planéte Hoth. Impérium nájde Rebelov a tí musia utiecť z planéty. Po ľadovej bitke Luke a R2-D2 utečú v X-Wingu, Han, Leia, Chewbacca a C-3PO v Millenium Falcon. Luke Skywalker nájde Yodu, Majstra Jedi starého 900 rokov, a začne svoj výcvik Jediho. Vďaka zrade Landa Calrissiana je posádka Millenium Falcon chytená v oblačnom meste na planéte Bespin silami Impéria a Han Solo je zmrazený do karbonitu, zvyšok posádky a Lando je zatknutý Impériom. Sola si odnesie Boba Fett, aby za neho získal odmenu u Jabba Hutta. Pri tréningu Jediov má Luke víziu, že jeho priatelia sú v nebezpečenstve ai napriek varovaniu Yodu a ducha Obi-Wana (Bena) Kenobiho sa ich vydá zachrániť. Landova osobná stráž zadrží vojakov Impéria a Lando, Leia, Chewbacca a C-3PO pri úteku stretnú R2-D2. Utečú spoločne na Millenium Falcon. Luke medzitým bojuje s Vaderom. Pri boji príde o ruku a dozvie sa, že Darth Vader je jeho otec. Na Millenium Falcon ucíti Leia vďaka Sile, že Luke je v nebezpečenstve. Zachráni ho a Luke dostane novú umelú ruku. Lando a Chewbacca odlietajú vo Falcone nájsť Sola.
the-empire-strikes-back.jpg

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • starwars.infoblog.sk 15.02.2017 v 15:27 Ahojte ! Veľmi sa ospravedlňujem, že som tu nebola naozaj dlhú dobu :/ Pochopím, ked väčšina z Vás odíde, no chcela by som Vás ujistiť, že s tým neprestávam a vydávať stále budem, aj ked nie tak pravidelne.


 • Anonymný 15.02.2017 v 15:30 niečo k tejto casti, tak myslim si ze tie herecke vykony jedna velka katastrofa, no nevadi, aspon na tom da zamiat. zo vsetkych sa mi najviac paci C3PO a tie jeho hlasky, no proste nemaju chybu !
  a k tomu co si ty napisala tak uprimne povedat, velmi som sa bala ze s tym prestanes a vôbec to nedas vediet ludom, ktory ta sleduju. prekvapila si ma a preto zostavam tu a nadalej si budem pozerat tvoje clanky a komentovat ich


 • Anonymný 15.02.2017 v 15:30 chapem ta, nie kazdy ma vela casu, som rada ze sí sa vratila kazdy den som sa pozerala ci nahodou nebude nejaky novy clanok a ´dnes konecne.


 • Anonymný 15.02.2017 v 15:31 si super prosim neprestavaj, paci sa mi to tak ako to je , nepotrebuje to ziadne zmeny


 • Anonymný 15.02.2017 v 15:32 konecne ani si nevies predstavit ako dlho som cakala


 • Anonymný 15.02.2017 v 15:34 myslim ze ta vela ludi pochopi, inak super


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?